Wij zoeken catecheten

  • 02 maart 2020 |
  • lettergrootte

Goed geloofsonderwijs voor onze jeugd vinden we enorm belangrijk. U/jij ook?

Helaas blijkt het lastig om voldoende mensen te vinden die catechisatie willen en kunnen geven. De catechisatielessen staan daardoor erg onder druk. We hebben nu al weinig bezetting dit seizoen en voor komend seizoen wordt de opgave om catecheten te vinden alleen maar groter.
Daarom deze dringende oproep: we zoeken meerdere personen die het leuk zouden vinden om catechisatie te geven en gezien het belang hier ook tijd en energie in willen en kunnen stoppen.

Ben jij geïnteresseerd? Of ken je iemand die dit graag zou willen doen, meldt het bij ons!
Het hoeft niet iemand te zijn die lid is van onze gemeente. Je kan ook denken aan iemand die lid is van een andere GKV-gemeente. Wellicht heb je nog een familielid, kennis of collega die het leuk zou vinden om bij ons catechisatie te geven?
Denk en zoek je met ons mee?

Namens het Tejo, Ard Molenaar en Ostara de Jager

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Log in om reacties te plaatsen
terug naar boven